נתוני אבטחה

דרושים מאבטחים

כל אחד מאיתנו מכיר את השומרים שעומדים בפתחם של מוסדות, אתרים ומתקנים שונים. מדובר על  קניונים, בתי חולים, מתקנים אסטרטגיים, מוסדות חינוך ותרבות, מלונות וכדומה. במרבית המקרים, לא נקדיש להם יותר מדי מחשבה. אבל אם נעצור ונחשוב רגע, נראה עד כמה הם חשובים ושומרים על חיינו וחיי יקרינו. במציאות הביטחונית של ישראל, אין כל ספק שהשמירה על ידי מאבטחים, הגם שמעכבת אותו בכניסה לכל מיני מקומות בכמה שניות, היא ללא ספק משהו חיוני שאי אפשר בלעדיו. במדינת ישראל דרושים מאבטחים כמעט עבור כל מתקן ואתר בין אם פרטי או ציבורי.

כיצד משיגים משרה כמאבטח?

אנשים רבים בוחרים להוציא רישיון לנשק בכדי שיוכלו להגן על חייהם ועל חיי הסובבים עליהם. עם זאת, כאשר יש להם כבר רישיון להחזקת הנשק, הם רואים שאין סיבה שלא ישתמשו בו גם עבור פרנסה. לא מעט אנשים עם רשיון נשק מחפשים משרה בתחום השמירה והאבטחה. בכדי למצוא משרה כמאבטח, יש לעבור על מודעות בתחום משרות אבטחה המופיעות באתרי הדרושים השונים ובעיתונים. יש לחפש משרה שנמצאת באזור הרלוונטי, ולקוות שמדובר על מקום שיהיה נחמד לעבוד בו. עבודה בתור מאבטח נחשבת כעבודה מועדפת. השכר הוא טוב ויש תנאים סוציאליים. לבחור בקריירה ביטחונית זו החלטה שמאוד כדאי להגיע אליה.

דרושים מאבטחים בחברת אבטחה גדולה

אין ספק שעבודה כמאבטח בחברת אבטחה גדולה היא בעלת ערך מוסף לא מועט. בחברות מעין אלו מתקיימים לעובדים ימי הכשרה ועיון. כמו כן, ישנו קשר חברי בין הצוות. חברות כאלה נחשבות למבוקשות גם בזכות העובדה שבמקרה של הפסקת העבודה במקום אחד מסיבה כזאת או אחרת (לדוגמא מגפת הקורונה) החברה תוכל לדאוג למאבטח למקום עבודה חלופי. בתוך זמן קצר יחסית. חברה כזאת היא למשל רשף ביטחון. חברה אשר עוסקת מזה שלושה עשורים בנושאי שמירה ואבטחה. רשף ביטחון מספקת בין היתר מאבטחים לרשתות, ארגונים ועסקים מהגדולים ביותר בשוק. החברה מחזיקה את תו התקן הנדרש – ISO והיא עוברת בקרת איכות מדי שנה על ידי מבקר של מכון התקנים הישראלי. לחברת רשף ביטחון תמיד דרושים מאבטחים מקצועיים ומיומנים. 

מצלמות אנליטיקה

מצלמות אנליטיקה

מה היא מערכת אנליטיקה למצלמות אבטחה ומדוע היא משנה את חוקי המשחק בתחום האבטחה הטכנולוגית? מערכת אנליטיקה למצלמות הינה מערכת אשר מנתחת את הידאו בזמן

× איך אנחנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן