נתוני אבטחה

שרותי שמירה

זה לא סוד שהמצב הביטחוני בישראל כמעט אף פעם לא רגוע. מדי תקופה, פורצת מלחמה או מתחילה הסלמה ביטחונית. גם בתוך המדינה ישנם לא פעם גורמים עוינים. כדי למנוע מצב של פיגועים במקומות המוניים אשר עלולים לגרום לנפגעים רבים, יש צורך בשמירה הדוקה. יש לשמור ולאבטח כניסות למקומות כמו קניונים, אצטדיונים, בתי ספר וכל מקום אחר שמכיל כמות גדולה של אנשים. ואכן, בישראל, בניגוד למקומות אחרים ברחבי העולם, תוכלו לראות מאבטחים בכניסה לכל מקום הומה אדם.

למה חשוב לשים לב כאשר בוחרים חברת שמירה?

כאשר באים לבחור חברה המספקת שירותי שמירה ואבטחה למוסדות וקניונים, חייבים לשים לב שמדובר על חברה אמינה ומקצועית. חברה המעסיקה שומרים בעל וותק וניסיון בתחום. במקרים מסוימים, חברות מקצועיות יותר בתחום דורשות תשלום גבוה יותר עובר שרותי שמירה. בסופו של דבר בנושא כמו ביטחון, כדאי מאוד שלא לנסות ולחסוך. זאת כדי שתוכלו להיות רגועים שברגע האמת השומר יוכל לתפקד בצורה הטובה ביותר. 

שרותי שמירה מעולים מבית רשף ביטחון

אם אתם מחפשים חברת שמירה כדי שתוכלו להיות רגועים ולישון בלילה בשקט. אם אתם רוצים לדעת שהמקום עליו אתם מופקדים שמור ומגן כמו שצריך, כדאי שתכירו את חברת רשף ביטחון. החברה פועלת מאז שנת 1993 במקצועיות רבה בתחום אבטחת המוסדות והשמירה.

החברה מעסיקה את אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום. זאת מתוך מחויבות לדאוג לביטחונם של המקומות בהם הלקוחות בוחרים להציב את השמירה. החברה פועלת יחד תחת מיזוג עסקי עם קבוצת תגבור – חברת כוח האדם מהגדולות בארץ. יחד, הן מספקות שרותי שמירה לעשרות חברות וארגונים גדולים ברחבי הארץ. כתוצאה ממיזוג זה ושיתוף הפעולה בין שתי החברות, רשף ביטחון מסוגלת כיום להעניק כל סוג של שירות ופתרון בתחום השמירה והאבטחה. כוח האדם המוימן של רשף בטחון מסוגל לעמוד בכל סוג של אתגר. אנו מעניקים פתרון מלא גם במצבים מאתגרים ולא צפויים. חשוב מאד לציין כי בעקבות שיתוף הפעולה בין שתי החברות, לקוחות רשף ביטחון נהנים משירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. שירותים אלה ניתנים בפריסה ארצית, בכל מקום ובכל אתר.

מצלמות אנליטיקה

מצלמות אנליטיקה

מה היא מערכת אנליטיקה למצלמות אבטחה ומדוע היא משנה את חוקי המשחק בתחום האבטחה הטכנולוגית? מערכת אנליטיקה למצלמות הינה מערכת אשר מנתחת את הידאו בזמן

רחפנים במשימות אבטחה

רחפנים במשימות אבטחה

עולם האבטחה עבר בעשורים האחרונים מהפכה של ממש בהיבט הטכנולוגי. אל מכוניות הסיור והמאבטחים החמושים הצטרפו מצלמות חכמות, אמצעי תקשורת מתקדמים ואמצעי שליטה ובקרה. המילה

× איך אנחנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן