נתוני אבטחה

מצלמות אנליטיקה

מה היא מערכת אנליטיקה למצלמות אבטחה ומדוע היא משנה את חוקי המשחק בתחום האבטחה הטכנולוגית?

מערכת אנליטיקה למצלמות הינה מערכת אשר מנתחת את הידאו בזמן אמת. בהתאם לניתוח זה, מייצרת התראות על אירועים שהוגדרו מראש כאירועים חריגים. מערכת זו מהווה פתרון טכנולוגי שמיועד לשדרג את יכולות הניטור והאבטחה באמצעות שילוב של טכנולוגיות מתקדמות כמו עיבוד תמונה, למידת מכונה, ואלגוריתמים חכמים.

המטרה העיקרית של המערכת היא לזהות ולהגיב לאירועים חשודים בזמן אמת. זאת על מנת לשפר את האבטחה ולהפחית את הסיכונים וכן לצמצם התראות שווא.

המאפיינים המרכזיים של מערכת אנליטיקה למצלמות כוללים:

זיהוי אובייקטים ותנועה: המערכת מזהה באופן אוטומטי אובייקטים שונים בוידאו חי. כולל יכולת להבדיל בין סוגים שונים של אובייקטים כמו אדם, חיה או כלי רכב.

מערכת לומדת של מצלמות אבטחה באמצעות AI

השימוש באלגוריתמים חכמים ולמידת מכונה, מאפשרת למערכת להתאים את עצמה למצבים שונים. המערכת כל הזמן לומדת ומשפרת את יכולת הדיוק שלה. עובדה זו מסייעת באופן משמעותי בהפחתת השגיאות ואזעקת השווא.

אינטגרציה עם מערכות שליטה ובקרה

מערכות אנליטקיה יכולות להיות משולבות באופן יעיל עם מערכות ניטור שליטה ובקרה. שילוב זה מאפשר להציג מידע מרוכז ומקיף למתפעל בחדר הבקרה. מדובר על קפיצת מדרגה משמעותית בתחום השליטה והבקרה מכיוון ששילוב זה מייצר למפעילים בדיוק את סוג ההתראות שהם צריכים לקבל. לכל ארגון או גוף הצורך מערכת אבטחה יש את סוג האיומים והסיכונים ממנו הוא חושש. אינטגרציה נכונה ויעילה בין מערכות מאפשרות לקבל התראות מדוייקות ומותאמות ספציפית לצרכי האבטחה וההגנה של אותו הארגון.

מערכת אנליטיקה למצלמות אבטחה משמשת בדרך כלל גופים המכילים תנועה גדולה ושוטפת של קהלים. כמו תחנות רכבת, נמלי תעופה, בנקים, חנויות, מפעלים ובנייני במשרדים. בגופים אלה, המערכת מגבירה את ביצועי האבטחה ומפחיתה את הסיכונים של פעולות פלישה, גניבה או איומים אחרים.

הכניסה של מערכות האנליטיקה לעולם מצלמות האבטחה שינתה כמעט לחלוטין את תפיסת השימוש במצלמות אבטחה. שינוי זה למעשה הפך את המצלמות מכלי המשמש לתחקור אירועים בדיעבד, לכלי אבטחה יעיל תוך רמת דיוק גבוהה אשר משמשת לגילוי סכנות ואיומים בזמן אמת.

מצלמות אנליטיקה

מצלמות אנליטיקה

מה היא מערכת אנליטיקה למצלמות אבטחה ומדוע היא משנה את חוקי המשחק בתחום האבטחה הטכנולוגית? מערכת אנליטיקה למצלמות הינה מערכת אשר מנתחת את הידאו בזמן

רחפנים במשימות אבטחה

רחפנים במשימות אבטחה

עולם האבטחה עבר בעשורים האחרונים מהפכה של ממש בהיבט הטכנולוגי. אל מכוניות הסיור והמאבטחים החמושים הצטרפו מצלמות חכמות, אמצעי תקשורת מתקדמים ואמצעי שליטה ובקרה. המילה

× איך אנחנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן