נתוני אבטחה

מוקד אבטחה

אחד הדברים החשובים ביותר בנושא של אבטחת מוסדות ועסקים, הן מצלמות האבטחה. כיום, כמעט בכל פינה ניתן לראות מצלמת אבטחה שמציצה אלינו מלמעלה. קשה מאוד לדמיין איך היו נראים החיים שלנו ללא המצלמות הללו. מצד אחד, אולי צודקים אלו שטוענים שמצלמות האבטחה חודרות לנו לפרטיות. אך אין ספק שאם נכיר ביתרונות האדירים והיכולות העצומות שמספקות לנו המצלמות בכדי להגן על חפים מפשע, נראה בצורה ברורה שהיתרונות עולים עשרת מונים על החיסרון. מדובר כאן על נושא של הצלת נפשות של ממש. כיום, במקומות בהם מעוניינים ברמת אבטחה גבוהה, מרשתים את המקום באמצעות מצלמות במעגל סגור. באמצעות מצלמות אלה ניתן לספק מידע מלא בזמן אמת על המתרחש באותו המקום. מידע זה מגיע ישירות היישר אל המוקד בו צופים על המצלמות.

מהו בכלל מוקד אבטחה?

מוקד אבטחה הוא בעצם מרכז שליטה ממנו ניתן לפקח על המצלמות. במוקד ניתן לראות מה המצלמות משדרות בזמן אמת. בהתאם לצורך, מקפיצים את אנשי הביטחון או המשטרה בצורה מיידית. במקרים רבים מדובר על מוקד אשר מאויש עשרים וארבע שעות ביממה על ידי בן אנוש. כך ניתן לעלות על כל אירוע חרום בזמן אמת וללא שהיות. למעשה, שילוב של מוקד אבטחה יחד עם מאבטחים הוא למעשה צורת ההגנה המלאה ביותר שניתן לבצע כיום. שירות זה למעשה מוגדר כשירות מוקד וסיור. בזכות התקדמות הטכנולוגיה ניתן להעביר חלק מהעבודה השוטפת למחשב. כאשר הוא יודע לזהות לבד באמצעות בינה מלאכותית אירועים חריגים שמתרחשים אל מול המצלמות, ולדווח על כך בזמן אמת לצורך בדיקה.

מוקד וסיור של רשף ביטחון

רשף ביטחון היא אחת החברות הגדולות בארץ. החברה מספקת שירותי אבטחה ושמירה לחברות ומוסדות גדולים וקטנים בכל רחבי הארץ. רשף ביטחון חברה בקבוצת תיגבור אשר פרוסה ביותר מ – 40 סניפים ברחבי הארץ. היא מספקת בין היתר שירותי אבטחה ושמירה, וכן מוקד אבטחה משוכלל ומאויש, אשר מצויד במיטב הטכנולוגיות הקיימות בשוק. במוקד האבטחה של רשף ביטחון הושקעו מאמצים רבים ומחשבה רבה על מנת להיות בחזית התחום הטכנולוגי של עולם האבטחה, תוך התחשבות במגמות אליהם נע תחום האבטחה בעולם. 

מצלמות אנליטיקה

מצלמות אנליטיקה

מה היא מערכת אנליטיקה למצלמות אבטחה ומדוע היא משנה את חוקי המשחק בתחום האבטחה הטכנולוגית? מערכת אנליטיקה למצלמות הינה מערכת אשר מנתחת את הידאו בזמן

רחפנים במשימות אבטחה

רחפנים במשימות אבטחה

עולם האבטחה עבר בעשורים האחרונים מהפכה של ממש בהיבט הטכנולוגי. אל מכוניות הסיור והמאבטחים החמושים הצטרפו מצלמות חכמות, אמצעי תקשורת מתקדמים ואמצעי שליטה ובקרה. המילה

× איך אנחנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן