נגישות בקבוצת רשף ביטחון

מבוא

בשנת 1998 חוקק חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח-1998 , אשר מכוחו הותקנו תקנות שונות המיועדות לשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות, ולאפשר השתלבותם של אנשים עם מוגבלות בחברה בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות מקסימלית. קבוצת רשף מייחסת חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל לקוחות החברה ובתוך כך פועלת ומקדמת את נושא הנגישות בכל פעילות החברה בכל רחבי הארץ, תהליך זה מלווה על ידי אנשי מקצוע מתחום הנגישות. אנו בקבוצת רשף פועלים להנגשת פעילות החברה תוך עמידה בהוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ותקנותיו על מנת לאפשר הגעה נוחה ושוויונית לכלל האנשים תוך תהליך סדור שילווה אותנו. בקבוצת רשף חשוב לנו לתת את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו. לשם כך, אנו פועלים לביצוע התאמות אשר יאפשרו גם ללקוחות עם מוגבלות נגישות, הן בערוצים הישירים והן בערוצים הדיגיטליים מתוך מטרה לסייע להם לשפר את איכות החיים ולאפשר את שילובם בחברה בדרך של כבוד, שוויון ועצמאות. התאמות אלו נעשות בכפוף ובהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ”ח – 1998) והתקנות על פיו. בראש מערך פרויקט הנגישות והקבוצה עומד מר זאב בריקר אשר מונה כרכז הנגישות של הקבוצה ומשמש כתובת לכל פנייה בנושא.

הנגשת השירות ללקוחות החברה

מאחר והנהלת הקבוצה רואה חשיבות רבה בהנגשת הפעילות בחברה והנגשת השירות ללקוחותיה, מנהלי ועובדי החברה עברו הדרכות בנושא נגישות השירות ונגישות בכלל, במסגרתם קיבלו העובדים כלים להתמודדות עם שירות נגיש והתנסו התנסות חווייתית במתן שירות נגיש. מטרת הדרכות אלו ליצור מודעות בקרב עובדי החברה ומנהליה לעקרון הנגישות ולהקנות להם כלים מעשיים למתן שירות נגיש.

בנושאי שירות ניתן לפנות אלינו בדרכים הבאות:

נייד: 050-631-5569
טלפון: 03-559-8222
דוא"ל: zeevb@rsf.co.il
פקס: 03-550-1851
דואר: הצורף 5, חולון, 5885633

הנגשת מוקד טלפוני

במטה הקבוצה ובסניפיה הונגשו נתבי השיחות הטלפוניות לטובת לקוחות עם מוגבלות והנם ללא מוזיקת רקע, בקצב איטי ובשפה ברורה. בנוסף כאמור, עובדי החברה ומנהליה עברו ועוברים הדרכות למתן שירות נגיש.

קו טלפוני: 03-559-7374
כתובת דוא"ל: zeevb@rsf.co.il

קיימים אמצעים חילופיים ליצירת קשר עם המוקד הטלפוני .
ניתן לשלוח פקס למספר : 03-550-1851

נגישות אתר האינטרנט

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג – 2013. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי. אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. כ 20 עד 50 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר, כך על פי מחקר שנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט. קבוצת רשף מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. הקבוצה מייחסת חשיבות רבה להתאמת אתר האינטרנט וזאת מתוך תפיסת עולם כי יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות לשירות ולמידע. לשם כך, פעלה החברה במאמצים רבים להנגשת אתר האינטרנט שלה על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש בצורה נוחה

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

הסדרי נגישות בסניפי החברה
אדם בעל צרכים מיוחדים המבקש לקבל שירות, מתבקש לפנות לסניפים הבאים: מטה החברה הממוקם ברח' הצורף 5, חולון.

פנייה לרכז הנגישות

צוות הנגישות של החברה ורכז הנגישות עומדים לרשותכם במגוון ערוצים לפנייה בנושאי נגישות:

טלפון: 03-559-7374 (מענה אנושי 24/7)
דוא"ל: zeevb@rsf.co.il
פקס: 03-550-1851
דואר: הצורף 5, חולון

אנו נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות לשיפור בכל הקשור לנגישות בפעילות הקבוצה.

הנך מוזמן ליצור קשר בכל עת עם רכז הנגישות בריקר זאב: 050-6315569

× איך אנחנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן