נתוני אבטחה

אבטחה וסדרנות

אבטחה וסדרנות אפקטיביות הן תנאי הכרחי לקיום אירועים מוצלחים

בכל אירוע גדול או מרובה משתתפים ניתן להבחין באנשי אבטחה וסדרנות. לבושים במדי חברת האבטחה על ידיה נשלחו, אחראים המאבטחים והסדרנים על ביטחונם ושלומם של כלל משתתפי האירוע. הימצאותם בשטח האירוע מאפשרת לקהל כתובת לפנות אליה כאשר קורה דבר מה לא צפוי או לא תקין. מארגני האירועים מודעים למורכבות הרבה עקב כמות המשתתפים שיכולה להגיע אף לעשרות אלפים. לפיכך, חשוב שמארגני האירוע יפקידו אותו בידיה האמונות של חברת אבטחה העומדת בסטנדרטים מקצועיים הגבוהים ביותר. חברת רשף בטחון הנה אחת מהחברות הללו וביכולתה להתמודד עם אירועים בסדרי גודל אלה.

אבטחה וסדרנות באירועים גדולים

שירותי אבטחה וסדרנות הם תנאי הכרחי לקיום אירועים המונים קהל רב במיוחד. הופעות של אמנים מפורסמים ואירועי ספורט המונים אלפי צופים הם דוגמאות לאירועים כאלה. כך גם טקסים לציון חגים וימי זיכרון המאורגנים בישובים רבים ברחבי הארץ. סוג אחר של אירועים כאלה הינם אירועים משפחתיים או מסיבות המוניות המאורגנים בשטחים פתוחים.

ההבדל בין משימות אבטחה לסדרנות

שירותי אבטחה וסדרנות עוסקים שניהם בדאגה לשלומו ובטחונו של הציבור במהלך שהותו במתחם האירוע. שירותי סדרנות כוללים את הבטחת הגישה לאירוע החל מהכניסות והנתיבים המובילים למתחם ועד למקום או האזור בו אמור כל אדם לשהות. לאחר האירוע יש לאפשר לציבור דרכי יציאה בטוחות. כמו כן יש לעזור בכל פניה או שאלה אם הדבר אפשרי. שירותי האבטחה מאפשרים את קיום האירוע תוך נכונות לפעול במידה וגורמים כלשהם ינסו להפריע או לגרום נזק על ידי שימוש בכוח.

מה הדרך האפקטיבית ביותר ?

הקריטריון המרכזי הינו כאמור להעמיד בראש מעייני המארגנים את טובתם ושלומם של כלל המשתתפים. מאפייני המתחם וכמות המשתתפים יהיו הפרמטרים מהם ייגזרו החלטות לגבי גורמים שונים דוגמת :

  • המספר הכולל של מאבטחים וסדרנים וכיצד למקם אותם
  • כמות השערים ודרכי הגישה לאירוע
  • תפעול נושא החניה והכוונת כלי הרכבים למקומות חניה מסודרים אם ישנם
  • כמות המאבטחים נושאי הנשק
  • היכן עשויות להיות נקודות תורפה או מקומות מועדים לפורענות במטרה לנטרל אותם מראש

משימות אבטחה וסדרנות באירועים מחייבות לפיכך אנשי מקצוע מיומנים שייתנו מענה בכל שלבי האירוע. כמו כן נדרשת מהם מיומנות מקצועית גבוהה וכושר תפקוד גבוה בתנאי לחץ.

מענה מקצועי ומותאם לאירוע הבא שלכם

חברת רשף ביטחון דואגת להעסיק צוותים מקצועיים על ידי קבלה וסינון יסודי של מתמודדים על משרות אבטחה. אנו דואגים לפרסם ולעדכן אודות משרות בשוטף באתר שלנו במדור הדרושים שלנו.

כל אירוע בו נוטלים חלק מספר גדול של אנשים מחייב שירותי אבטחה וסדרנות. המאבטחים והסדרנים יבטיחו התנהלות תקינה של האירוע בשגרה. לצד זאת עלולים להתרחש אירועי חירום כמו שריפה או תקיפה חבלנית. על הסדרנים והמאבטחים להיות מסוגלים להגן על המשתתפים ולסיים את התקרית באופן מהיר ובמינימום נזקים. חשוב ביותר לבחור בספק שירותי אבטחה המעסיק אנשים שיכולים לבצע משימות אבטחה מהסוג הזה. כמו כן יש לוודא שחברת האבטחה יכולה לעבוד בתיאום מלא מול רשויות הבטיחות וההצלה. חברת רשף ביטחון תיתן לכם מענה לשירותי אבטחה וסדרנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. איתנו אתם בטוחים!

מצלמות אנליטיקה

מצלמות אנליטיקה

מה היא מערכת אנליטיקה למצלמות אבטחה ומדוע היא משנה את חוקי המשחק בתחום האבטחה הטכנולוגית? מערכת אנליטיקה למצלמות הינה מערכת אשר מנתחת את הידאו בזמן

רחפנים במשימות אבטחה

רחפנים במשימות אבטחה

עולם האבטחה עבר בעשורים האחרונים מהפכה של ממש בהיבט הטכנולוגי. אל מכוניות הסיור והמאבטחים החמושים הצטרפו מצלמות חכמות, אמצעי תקשורת מתקדמים ואמצעי שליטה ובקרה. המילה

× איך אנחנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן